
calcActive())">
2.135,00 €
Exkl. Steuern:
1.794,12 €
1.814,75 €
Exkl. Steuern:
1.525,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032238
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 - 4350 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 4350 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking van mest. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd soepel blijft draaien. Dankzij het overdrukventiel van 1 1/4" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000 is ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, waardoor je jarenlang kunt vertrouwen op deze topkwaliteit vacuümpomp. Maak jouw mestverwerkingssysteem compleet met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 4000!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 4350 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 4000 M LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.135,00 €
Exkl. Steuern:
1.794,12 €
1.814,75 €
Exkl. Steuern:
1.525,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
