
calcActive())">
2.221,66 €
Exkl. Steuern:
1.866,94 €
1.888,41 €
Exkl. Steuern:
1.586,90 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032241
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 7000 liter per minuut, is deze vacuümpomp van de MEC-serie een betrouwbare keuze voor elke agrariër. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl de gedwongen smering van het smeersysteem de duurzaamheid van de pomp garandeert. Dankzij het overdrukventiel en onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor gebruik. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min en haal het beste uit je mestverwerkingssysteem!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 M LF SX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.221,66 €
Exkl. Steuern:
1.866,94 €
1.888,41 €
Exkl. Steuern:
1.586,90 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
