
calcActive())">
2.350,60 €
Exkl. Steuern:
1.975,29 €
1.998,01 €
Exkl. Steuern:
1.679,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032283
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 7000 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC 7000 is uitgerust met gedwongen smering en overdruk- en onderdrukventielen van 1 1/2". Dankzij de speciale technische gegevens is deze pomp eenvoudig in gebruik te nemen. Met zijn robuuste uitvoering en betrouwbare aandrijving is de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min de ideale keuze voor efficiënte mestverwerking.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 D LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.350,60 €
Exkl. Steuern:
1.975,29 €
1.998,01 €
Exkl. Steuern:
1.679,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
