
calcActive())">
2.613,80 €
Exkl. Steuern:
2.196,47 €
2.221,73 €
Exkl. Steuern:
1.867,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032282
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 7000 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC-serie staat bekend om zijn betrouwbaarheid en efficiëntie. De aandrijving van 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem het onderhoud tot een minimum beperkt. Met een draairichting naar links en een toerental van 1000 omw/min is deze vacuümpomp een waardevolle toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Voor optimale prestaties dien je de voorgeschreven compressorolie en tandwielhuisolie te gebruiken. Kies voor kwaliteit en efficiency met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 D LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.613,80 €
Exkl. Steuern:
2.196,47 €
2.221,73 €
Exkl. Steuern:
1.867,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
