
calcActive())">
2.261,95 €
Exkl. Steuern:
1.900,80 €
1.922,66 €
Exkl. Steuern:
1.615,68 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032242
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 7000 liter per minuut, is deze pomp ideaal voor efficiënte mengmestverwerking. De aandrijving met 1 3/8", 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd optimaal presteert. Met een aansluiting van 60 mm en een overdruk- en onderdrukventiel van 1 1/2", voldoet deze vacuümpomp aan al jouw eisen. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 7000 l/min en haal het beste uit jouw mestverwerkingssysteem!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 7000 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 6500 M LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.261,95 €
Exkl. Steuern:
1.900,80 €
1.922,66 €
Exkl. Steuern:
1.615,68 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
