
calcActive())">
4.277,00 €
Exkl. Steuern:
3.594,12 €
3.635,45 €
Exkl. Steuern:
3.055,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032344
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min, 100 mm aansluiting
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min met 100 mm aansluiting is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aandrijving van 1 3/8" en 6 splines, levert deze pomp topprestaties. De Star 72 MAV LF SX D100 STD uitvoering zorgt voor efficiënte werking. Met een toerental van 1000 omw/min en gedwongen smeringssysteem ben je verzekerd van duurzaamheid en betrouwbaarheid. Voor optimale prestaties dien je de voorgeschreven compressorolie en tandwielhuisolie te gebruiken. Investeer in kwaliteit en kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp Star!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MAV LF SX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.277,00 €
Exkl. Steuern:
3.594,12 €
3.635,45 €
Exkl. Steuern:
3.055,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
