
calcActive())">
3.514,00 €
Exkl. Steuern:
2.952,94 €
2.986,90 €
Exkl. Steuern:
2.510,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032346
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp topprestaties. De Star 72 MAV LF SX D80 STD uitvoering zorgt voor efficiënte werking, terwijl het gedwongen smeersysteem en overdrukventiel van 2" zorgen voor optimale veiligheid en betrouwbaarheid. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Met Battioni Pagani ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid in één. Maak jouw mestverwerkingssysteem compleet met deze hoogwaardige vacuümpomp!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MAV LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.514,00 €
Exkl. Steuern:
2.952,94 €
2.986,90 €
Exkl. Steuern:
2.510,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
