
calcActive())">
4.606,00 €
Exkl. Steuern:
3.870,59 €
3.915,10 €
Exkl. Steuern:
3.290,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032354
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De Star 72 PV LA DX D100 STD uitvoering zorgt voor een efficiënte werking, terwijl het automatische smeersysteem en overdrukventiel zorgen voor optimale prestaties en veiligheid. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp ben je verzekerd van betrouwbaarheid en duurzaamheid. Bestel vandaag nog en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | Star 72 PV LA DX D100 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.606,00 €
Exkl. Steuern:
3.870,59 €
3.915,10 €
Exkl. Steuern:
3.290,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
