
calcActive())">
4.074,00 €
Exkl. Steuern:
3.423,53 €
3.462,90 €
Exkl. Steuern:
2.910,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032359
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min, 100 mm aansluiting
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 11870 liter per minuut en een 100 mm aansluiting, is deze pomp perfect voor efficiënte mestverwerking. De Star 11870 wordt aangedreven door een 1 3/8", 6 splines aandrijving en heeft een toerental van 1000 omw/min. Dankzij het gedwongen smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en de olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Kies voor betrouwbaarheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 DV LF SX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.074,00 €
Exkl. Steuern:
3.423,53 €
3.462,90 €
Exkl. Steuern:
2.910,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
