
calcActive())">
1.031,66 €
Exkl. Steuern:
866,94 €
876,91 €
Exkl. Steuern:
736,90 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034192
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0080, 8" - NW:190mm, Max. werkdruk: 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0080, met een diameter van 8" (NW: 190mm) en een maximale werkdruk van 4 bar, is de ideale keuze voor efficiënte mestafsluiting. Deze schuifmestafsluiter, bediend zonder schuif, heeft een flens-naar-flens aansluiting voor eenvoudige installatie. Met een robuuste constructie en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter duurzaam en betrouwbaar. De afmetingen van de afsluiter zorgen voor een soepele werking en optimale prestaties. Voeg de MZ Mestafsluiter Art.0080 toe aan uw mestverwerkingssysteem voor een probleemloze werking en maximale controle over uw processen.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 190 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 90 |
| A (mm) | 146 |
| B (mm) | 116 |
| C (mm) | 125 |
| D (mm) | 190 |
| E (mm) | 250 |
| H (mm) | 380 |
| Referentienr. | ARZO0080200000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 195 |
| I (mm) | 195 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 496 |
| Uitvoering | 8" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.031,66 €
Exkl. Steuern:
866,94 €
876,91 €
Exkl. Steuern:
736,90 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
