
calcActive())">
205,55 €
Exkl. Steuern:
172,73 €
174,72 €
Exkl. Steuern:
146,82 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034547
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Hevelschuif 2 1/2" - Max. werkdruk 6 bar
De MZ Hevelschuif 2 1/2" is een betrouwbare keuze voor jouw mestverwerkingssysteem. Met een maximale werkdruk van 6 bar en een temperatuurbereik van -15° tot +80°C, is deze hevelschuif ontworpen om te presteren onder verschillende omstandigheden. Met een diameter van 63 mm en een hoogte van 147 mm, past deze hevelschuif perfect in jouw systeem. De ARZO0030070000 referentienummer garandeert de kwaliteit en duurzaamheid van dit product. Kies voor de MZ Hevelschuif 2 1/2" voor efficiënte mestafsluiting en toebehoren in jouw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 2 1/2" |
| Ø (mm) | 63 |
| H (mm) | 147 |
| H (mm) | 104 |
| L (mm) | 237 |
| F (mm) | 86 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15° → +80°C |
| Max. werkdruk (bar) | 6 |
| Referentienr. | ARZO0030070000 |
| Uitvoering Ø | 2 1/2" |
| Beschrijving | Temperatuurbereik: -15° tot +80°C, 2 tot 6 bar |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
205,55 €
Exkl. Steuern:
172,73 €
174,72 €
Exkl. Steuern:
146,82 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
