
calcActive())">
353,06 €
Exkl. Steuern:
296,69 €
300,11 €
Exkl. Steuern:
252,19 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034947
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De RIV Cilinder is een krachtige dubbelwerkende pneumatische cilinder die perfect is voor 4" afsluiters. Met een diameter van 16 mm en een werkdruk van 5 tot 12 bar, is deze cilinder van messing met PPS-systeem geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, en Vulcano serie. De cilinder heeft een M30 x 2 schroefdraad en afmetingen van 233 x 81 x 124 mm (F x B x C). Met een totale lengte van 389 mm en een gewicht van 20 mm, is deze RIV cilinder een betrouwbare keuze voor mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 4" afsluiter |
| DN | 4" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 233 |
| B (mm) | 81 |
| C (mm) | 124 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 389 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 5 - 12 |
| Beschrijving | Van messing met PPS-systeem passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
353,06 €
Exkl. Steuern:
296,69 €
300,11 €
Exkl. Steuern:
252,19 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
