
calcActive())">
392,40 €
Exkl. Steuern:
329,75 €
333,55 €
Exkl. Steuern:
280,29 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034950
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De RIV Cilinder is dé oplossing voor een soepele werking van jouw 8" afsluiter. Met een diameter van 16 mm en een werkdruk van 6 tot 12 bar, is deze pneumatische cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie. Gemaakt van hoogwaardig messing met een PPS-systeem, biedt deze cilinder duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een compact ontwerp van 81 x 238 x 330 mm past deze cilinder perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade nu naar de RIV Cilinder voor een efficiënte en probleemloze werking!
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 330 |
| B (mm) | 81 |
| C (mm) | 238 |
| D (mm) | M35 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 599 |
| M (mm) | 23 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 12 |
| Beschrijving | Van messing met PPS-systeem passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
392,40 €
Exkl. Steuern:
329,75 €
333,55 €
Exkl. Steuern:
280,29 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
