
calcActive())">
402,24 €
Exkl. Steuern:
338,02 €
341,90 €
Exkl. Steuern:
287,31 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034948
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De RIV Cilinder is de perfecte keuze voor jouw 5" afsluiter. Deze dubbelwerkende, pneumatische cilinder is gemaakt van hoogwaardig messing en uitgerust met een PPS-systeem. Met een werkdruk van 5 tot 12 bar is deze cilinder geschikt voor diverse toepassingen in de mestverwerking. De RIV Cilinder is speciaal ontworpen voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een totale lengte van 451 mm biedt deze cilinder betrouwbare prestaties en duurzaamheid. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de RIV Cilinder en ervaar de kwaliteit en efficiëntie die het biedt.
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 264 |
| B (mm) | 81 |
| C (mm) | 155 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 451 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 5 - 12 |
| Beschrijving | Van messing met PPS-systeem passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
402,24 €
Exkl. Steuern:
338,02 €
341,90 €
Exkl. Steuern:
287,31 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
