
calcActive())">
412,07 €
Exkl. Steuern:
346,28 €
350,26 €
Exkl. Steuern:
294,34 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034949
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De RIV Cilinder is dé oplossing voor een soepele werking van jouw 6" afsluiter. Met een diameter van 16 mm en een werkdruk van 5 tot 12 bar, is deze dubbelwerkende, pneumatische cilinder van messing met PPS-systeem een betrouwbare keuze. Speciaal ontworpen voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie, past deze cilinder perfect bij jouw mestverwerkingssysteem. Met een compact ontwerp van 289 x 81 x 180 mm en een M30 x 2 schroefdraad, zorgt de RIV Cilinder voor efficiënte prestaties. Upgrade jouw mestafsluiter vandaag nog met deze hoogwaardige cilinder!
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 6" afsluiter |
| DN | 6" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 289 |
| B (mm) | 81 |
| C (mm) | 180 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 501 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 5 - 12 |
| Beschrijving | Van messing met PPS-systeem passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
412,07 €
Exkl. Steuern:
346,28 €
350,26 €
Exkl. Steuern:
294,34 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
