
calcActive())">
726,78 €
Exkl. Steuern:
610,74 €
617,76 €
Exkl. Steuern:
519,13 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034955
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De dubbelwerkende pneumatische cilinder voor 4" afsluiters is een essentieel onderdeel voor de Gladio serie. Met een werkdruk van 6 tot 10 bar en een diameter van 22 mm, zorgt deze cilinder voor een soepele en efficiënte werking. Met een compact ontwerp en een stevige constructie is deze cilinder perfect geschikt voor mestverwerkingstoepassingen. De afmetingen van 236,5 mm x 125 mm x 137 mm zorgen voor een goede pasvorm en optimale prestaties. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige pneumatische cilinder van RIV 164 en ervaar verbeterde efficiëntie en betrouwbaarheid.
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 4" afsluiter |
|---|---|
| DN | 4" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 236,5 |
| A (mm) | 125 |
| B (mm) | 137 |
| C (mm) | 131,5 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 368 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 10 |
| Beschrijving | Passend voor Gladio serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
726,78 €
Exkl. Steuern:
610,74 €
617,76 €
Exkl. Steuern:
519,13 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
