
calcActive())">
2.103,65 €
Exkl. Steuern:
1.767,77 €
1.788,09 €
Exkl. Steuern:
1.502,60 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034959
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
Deze dubbelwerkende pneumatische cilinder is speciaal ontworpen voor 10" afsluiters en past perfect bij de Gladio serie. Met een werkdruk van 6 tot 10 bar en een diameter van 32 mm, is deze cilinder krachtig en efficiënt. Met een lengte van 430 mm en een gewicht van 750,5 gram, is hij compact en toch robuust. De RIV 164 cilinder is eenvoudig te installeren en zorgt voor een soepele werking van jouw mestverwerkingssysteem. Upgrade vandaag nog jouw installatie met deze hoogwaardige pneumatische cilinder!
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 10" afsluiter |
|---|---|
| DN | 10" |
| Ø (mm) | 32 |
| F (mm) | 430 |
| A (mm) | 160 |
| B (mm) | 180 |
| C (mm) | 320,5 |
| D (mm) | 90 |
| E (mm) | M12 |
| G (mm) | 750,5 |
| M (mm) | 28 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 10 |
| Beschrijving | Passend voor Gladio serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.103,65 €
Exkl. Steuern:
1.767,77 €
1.788,09 €
Exkl. Steuern:
1.502,60 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
