
calcActive())">
834,96 €
Exkl. Steuern:
701,65 €
709,73 €
Exkl. Steuern:
596,41 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034957
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De dubbelwerkende pneumatische cilinder voor 6" afsluiters is een essentieel onderdeel van de Gladio serie. Met een werkdruk van 6 tot 10 bar en een diameter van 22 mm, is deze cilinder perfect afgestemd op de behoeften van de mestverwerking en biogastechniek. Dankzij de solide constructie en nauwkeurige afmetingen zorgt deze cilinder voor een betrouwbare werking van jouw installatie. Met een totale lengte van 458 mm en een compact ontwerp past deze cilinder perfect in jouw systeem. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met deze hoogwaardige pneumatische cilinder van RIV.
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 6" afsluiter |
|---|---|
| DN | 6" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 281,5 |
| A (mm) | 125 |
| B (mm) | 137 |
| C (mm) | 176,5 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 458 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 10 |
| Beschrijving | Passend voor Gladio serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
834,96 €
Exkl. Steuern:
701,65 €
709,73 €
Exkl. Steuern:
596,41 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
