
calcActive())">
825,13 €
Exkl. Steuern:
693,39 €
701,36 €
Exkl. Steuern:
589,38 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034958
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Cilinder (dubbelwerkend, pneumatisch)
De dubbelwerkende pneumatische cilinder is speciaal ontworpen voor 8" afsluiters en past perfect bij de Gladio serie. Met een werkdruk tussen 6 en 10 bar, is deze cilinder betrouwbaar en efficiënt in gebruik. Met een diameter van 22 mm en een totale lengte van 564 mm, is deze cilinder van topkwaliteit en duurzaamheid. De RIV 164 cilinder zorgt voor een soepele werking en optimale prestaties bij mestverwerking en biogastechniek. Upgrade nu jouw systeem met deze hoogwaardige pneumatische cilinder en ervaar het verschil!
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
|---|---|
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 331,5 |
| A (mm) | 125 |
| B (mm) | 137 |
| C (mm) | 232,5 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 564 |
| M (mm) | 22 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 6 - 10 |
| Beschrijving | Passend voor Gladio serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
825,13 €
Exkl. Steuern:
693,39 €
701,36 €
Exkl. Steuern:
589,38 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
