
calcActive())">
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074005
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout 7/16"UNCx102 DIN 931 (X-RS E 5 IV)
Deze zeskantbout 7/16" UNC x 102 volgens DIN 931 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is verzinkt voor bescherming tegen roest. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 7,1 mm en een sleutelwijdte van 5/8 inch. De bout heeft een gedeeltelijke draad van 7/16" UNC met 14 draden per inch. De lengte is 102 mm, waarvan 29 mm draadeinde. Geschikt voor verbindingen waarbij kracht en nauwkeurigheid belangrijk zijn. Toepasbaar in industriële constructies en werkplaatsgebruik volgens ISO 4014 norm.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Grootte | IV |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
