
calcActive())">
4,90 €
Exkl. Steuern:
4,12 €
4,18 €
Exkl. Steuern:
3,51 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075176
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout 3/4"UNCx57,15 DIN 933 Staal 8.8 Zwart Zeskantkop
Deze zeskantbout 3/4" UNC x 57 mm volgens DIN 933 is gemaakt van staal van klasse 8.8. Het zwarte oppervlak geeft stevige bescherming tegen slijtage en zorgt voor een goede pasvorm in industrieel gebruik. Met een draad van 3/4 inch en 10 draden per inch heeft de bout een sterke schroefverbinding. De zeskantkop maakt vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. De kophoogte is 12,56 mm en de draadlengte 45 mm. Deze bout is geschikt voor zware verbindingen waar hoge treksterkte nodig is, zoals bij machines en constructies in werkplaatsen of industriële toepassingen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4,90 €
Exkl. Steuern:
4,12 €
4,18 €
Exkl. Steuern:
3,51 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
