
calcActive())">
3,43 €
Exkl. Steuern:
2,88 €
2,92 €
Exkl. Steuern:
2,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074725
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 15,88x44,45 staal 8.8 verzinkt UNC 5/8" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 met draadmaat UNC 5/8" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De bout heeft een lengte van 44,45 mm en een draad met een diameter van 15,88 mm (5/8"). De zeskantkop maakt het vastdraaien eenvoudig met een sleutel. Dankzij de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige constructies en industriële toepassingen. De draad loopt over de hele lengte, wat zorgt voor een stabiele verbinding. Geschikt voor gebruik in werkplaatsen en machines waarbij een vaste, betrouwbare bevestiging nodig is.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3,43 €
Exkl. Steuern:
2,88 €
2,92 €
Exkl. Steuern:
2,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
