
calcActive())">
5,40 €
Exkl. Steuern:
4,54 €
4,59 €
Exkl. Steuern:
3,86 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075189
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 19,05x44,45 staal 8.8 verzinkt UNC 3/4" 10TPI
Deze zeskantbout DIN 933 is gemaakt van sterk staal in kwaliteit 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De bout heeft een diameter van 19,05 mm (3/4") en een lengte van 44,45 mm (1 3/4"). De draad is van het type UNC met 10 gangen per inch. De zeskantkop zorgt voor stevige grip bij montage met sleutel of dop. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines, staalconstructies en werkplaatstoepassingen. Betrouwbaar, slijtvast en ideaal voor gebruik in industriële omgevingen waar kracht en duurzaamheid nodig zijn.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5,40 €
Exkl. Steuern:
4,54 €
4,59 €
Exkl. Steuern:
3,86 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
