
calcActive())">
0,44 €
Exkl. Steuern:
0,37 €
0,38 €
Exkl. Steuern:
0,32 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073559
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
14% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 9,53x19,05 staal 8.8 Verzinkt UNC 3/8" (3/4")
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC-draad 3/8" heeft een lengte van 19,05 mm en een diameter van 9,53 mm. De bout is gemaakt van staal van klasse 8.8, wat zorgt voor een sterke verbinding. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. De zeskantkop maakt het vastdraaien met sleutelmaat 9/16 eenvoudig. Deze bout wordt vaak gebruikt bij montage van metalen constructies, machines en reparaties. De draad heeft 16 gangen per inch en biedt een stevige passing. De combinatie van hoge treksterkte van 800 N/mm² en degelijke afwerking zorgt voor een lange levensduur in veeleisende toepassingen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,44 €
Exkl. Steuern:
0,37 €
0,38 €
Exkl. Steuern:
0,32 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
