
calcActive())">
0,49 €
Exkl. Steuern:
0,41 €
0,42 €
Exkl. Steuern:
0,35 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073560
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
14% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 9,53x22,23 staal 8.8 verzinkt UNC 3/8"
Deze zeskantbout DIN 933 is gemaakt van staal van kwaliteit 8.8 en heeft een verzinkte laag voor extra bescherming tegen roest. De bout heeft een draadmaat van 3/8" UNC met 16 draden per inch en een lengte van 22,23 mm (7/8"). De kop is zeskantig met een maat van 9/16" en een hoogte van 6,17 mm. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout sterk genoeg voor zware verbindingen. Geschikt voor industriële toepassingen waar een betrouwbare verbinding nodig is. De bout voldoet aan ISO 4017 en past in uiteenlopende machines en constructies.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 7/8 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,49 €
Exkl. Steuern:
0,41 €
0,42 €
Exkl. Steuern:
0,35 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
