
calcActive())">
0,51 €
Exkl. Steuern:
0,43 €
0,43 €
Exkl. Steuern:
0,36 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073039
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 7,94x22,23 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16"
De zeskantbout DIN 933 7,94x22,23 is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een zeskantkop en verzinkte laag die beschermt tegen roest. Met een draad van 5/16" UNC en een lengte van 22,23 mm is deze bout goed geschikt voor verbindingen die kracht moeten houden. De treksterkte is 800 N/mm², wat zorgt voor een stevige en betrouwbare bevestiging. De kophoogte is 5,15 mm en de sleutelmaat 1/2". Deze bout hoort bij ISO 4017 en is een veelgebruikt type in werkplaatsen en industrie voor constructies van staal of metaal.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 7/8 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (inch) | 1/2" |
| Aantal draden per inch | 18 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,51 €
Exkl. Steuern:
0,43 €
0,43 €
Exkl. Steuern:
0,36 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
