
calcActive())">
0,44 €
Exkl. Steuern:
0,37 €
0,38 €
Exkl. Steuern:
0,32 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073038
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
14% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 7,94x19,05 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16" 18 tpi
De zeskantbout DIN 933 7,94x19,05 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16" 18 tpi is een sterke bout voor vaste en betrouwbare verbindingen. Hij is gemaakt van staal met sterkteklasse 8.8, wat zorgt voor hoge treksterkte tot 800 N/mm². De verzinkte laag beschermt tegen roest bij gebruik in vochtige of buitenomgevingen. De bout heeft een zeskantkop die goed grip geeft bij het aandraaien met sleutel of dop. De UNC-draad met 18 gangen per inch maakt hem geschikt voor verbindingen volgens inchmaten. De lengte is 19,05 mm (3/4") en de draadmaat 5/16", volgens norm DIN 933 / ISO 4017.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,44 €
Exkl. Steuern:
0,37 €
0,38 €
Exkl. Steuern:
0,32 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
