
calcActive())">
5,89 €
Exkl. Steuern:
4,95 €
5,01 €
Exkl. Steuern:
4,21 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075190
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 19,05x50,8 staal 8.8 verzinkt UNC draad 3/4"
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC draad 3/4" is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een diameter van 19,05 mm en een lengte van 50,8 mm (2 inch). Door de verzinkte laag is het staal goed beschermd tegen roest en slijtage. De zeskantkop maakt de bout eenvoudig vast te draaien met standaard gereedschap. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De draad met 10 gangen per inch zorgt voor een betrouwbare passing. Deze bout voldoet aan ISO 4017 en garandeert een constante maat en kwaliteit.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5,89 €
Exkl. Steuern:
4,95 €
5,01 €
Exkl. Steuern:
4,21 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
