
calcActive())">
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074722
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 15,88x25,4 staal 8.8 verzinkt UNC draad 5/8"
Deze zeskantbout DIN 933 met afmetingen 15,88x25,4 mm is gemaakt van sterk staal van klasse 8.8. De bout heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De draad is UNC 5/8" met 11 draden per inch. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 10,23 mm, wat zorgt voor een stevige grip bij het aandraaien. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware toepassingen in werkplaats en industrie. De maatvoering volgt de ISO 4017 norm. Ideaal voor het vastzetten van onderdelen waar kracht en betrouwbaarheid nodig zijn.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
