
calcActive())">
0,61 €
Exkl. Steuern:
0,51 €
0,51 €
Exkl. Steuern:
0,43 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073040
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
16% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 7,94x25,4 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draadmaat van 5/16" en een lengte van 25,4 mm. Gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8 en een treksterkte van 800 N/mm². De bout heeft UNC-draad met 18 gangen per inch. De zeskantkop is 1/2 inch breed en 5,15 mm hoog, wat zorgt voor een stevige grip bij montage. De verzinkte laag biedt goede bescherming tegen roest en slijtage. Deze bout is geschikt voor zware verbindingen in machines, staalconstructies en werkplaatsmontage. Betrouwbaar, duurzaam en goed bestand tegen belasting en weersinvloeden.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,61 €
Exkl. Steuern:
0,51 €
0,51 €
Exkl. Steuern:
0,43 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
