
calcActive())">
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074479
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 12,7x31,75 staal 8.8 verzinkt UNC 1/2"-13 zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 met maat 12,7x31,75 mm is gemaakt van staal in kwaliteit 8.8. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage, wat zorgt voor een langere levensduur. De bout heeft een UNC-draad van 1/2"-13 met een lengte van 1 1/4 inch. De zeskantkop maakt vastdraaien eenvoudig met standaard gereedschap. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De maatvoering en draad voldoen aan ISO 4017, wat zorgt voor betrouwbare passing met bijpassende moeren en ringen in industriële toepassingen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
