
calcActive())">
1,46 €
Exkl. Steuern:
1,23 €
1,25 €
Exkl. Steuern:
1,05 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074478
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 12,7x24,4 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/2" 13TPI
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draad van 1/2 inch met 13 TPI en een lengte van 24,4 mm. De bout is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. De zeskantkop maakt het vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. De bout heeft een UNC-draad en past bij toepassingen waar grove draad gewenst is, zoals in staalconstructies of machinebouw. Met maat 1/2 inch en sleutelwijdte 3/4 inch is dit een betrouwbare bout voor stevig en duurzaam gebruik.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,46 €
Exkl. Steuern:
1,23 €
1,25 €
Exkl. Steuern:
1,05 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
