
calcActive())">
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074480
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 12,7x38,1 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/2"
Deze zeskantbout DIN 933 met maat 12,7x38,1 mm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een UNC draad met 13 gangen per inch en een draadmaat van 1/2". De lengte is 38,1 mm, wat overeenkomt met 1 1/2 inch. De verzinkte laag biedt goede bescherming tegen roest, wat de levensduur verlengt. De kop heeft een maat van 3/4 inch en is makkelijk vast te draaien met een standaard sleutel. Deze bout wordt vaak gebruikt in industriële toepassingen waar kracht en betrouwbaarheid belangrijk zijn. De treksterkte is 800 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding in metaalconstructies.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
