
calcActive())">
1,09 €
Exkl. Steuern:
0,92 €
0,93 €
Exkl. Steuern:
0,78 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074477
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 12,7x19,05 staal 8.8 verzinkt UNC 1/2"-13
Deze zeskantbout DIN 933 12,7x19,05 is gemaakt van staal in sterkteklasse 8.8. De bout heeft een UNC-draad van 1/2"-13 met een lengte van 19,05 mm (3/4"). Dankzij de verzinkte laag is hij goed beschermd tegen roest en slijtage. De stevige zeskantkop maakt het vastdraaien eenvoudig, ook bij hoge belasting. Deze bout is geschikt voor industriële toepassingen en werkplaatsen waar sterke en betrouwbare verbindingen nodig zijn. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een veilige bevestiging in metalen constructies en machines. ISO 4017 zorgt voor maatvastheid en uitwisselbaarheid.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,09 €
Exkl. Steuern:
0,92 €
0,93 €
Exkl. Steuern:
0,78 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
