
calcActive())">
5,40 €
Exkl. Steuern:
4,54 €
4,59 €
Exkl. Steuern:
3,86 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075188
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 19,05x38,1 staal 8.8 verzinkt UNC 3/4" x 1 1/2
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een diameter van 19,05 mm (3/4") en een lengte van 38,1 mm (1 1/2"). De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De uitvoering is verzinkt, wat zorgt voor een goede roestbescherming. De draad is UNC met 10 draden per inch. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 12,56 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in machines, staalconstructies en werkplaatsgebruik, waar een sterke en betrouwbare bevestiging nodig is. Gemaakt volgens ISO 4017 voor maatvaste en duurzame bevestiging.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5,40 €
Exkl. Steuern:
4,54 €
4,59 €
Exkl. Steuern:
3,86 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
