
calcActive())">
0,37 €
Exkl. Steuern:
0,31 €
0,31 €
Exkl. Steuern:
0,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073558
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 933 9,53x15,88 staal 8.8 verzinkt UNC 3/8"
De zeskantbout DIN 933 9,53x15,88 is gemaakt van sterk staal kwaliteit 8.8. De bout heeft een UNC draad van 3/8 inch en een lengte van 15,88 mm. De treksterkte is 800 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding. De kop heeft een zeskantvorm met maat 9/16 inch en een hoogte van 6,17 mm. Door de verzinkte afwerking is de bout goed beschermd tegen roest. Deze bout is geschikt voor gebruik in machines, werkplaatsen en industriële toepassingen waar betrouwbaarheid telt. De standaard DIN 933 en ISO 4017 garanderen een nauwkeurige passing en constante kwaliteit.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 5/8 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16" |
| Aantal draden per inch | 16 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,37 €
Exkl. Steuern:
0,31 €
0,31 €
Exkl. Steuern:
0,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
