
calcActive())">
€ 361,93
Excl. BTW:
€ 289,54
€ 307,63
Excl. BTW:
€ 246,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 40013787
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / AFTAKAS A1 1400mm
Weasler aftakas A1 - 1400mm met aan beide uiteinden een 1 3/8 inch aansluiting met 6 tanden. Beide aansluitingen hebben een snelsluiting.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Længde (mm) | 1210 |
| Serie (italiensk) | AB1/A1 |
| Forbindelse B | Snelsluiting |
| Dimensioner traktortilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Forbindelse A | Snelsluiting |
| Dimensioner for maskintilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Rørprofil | Triangle |
| Tværsnit dimensioner (i mm) | 22 x 54 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 15 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 361,93
Excl. BTW:
€ 289,54
€ 307,63
Excl. BTW:
€ 246,10
Excl. BTW:
