
calcActive())">
€ 33,83
Excl. BTW:
€ 27,06
€ 28,75
Excl. BTW:
€ 23,00
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 50027922
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Bauer bauer beker s78 met slangaansluiting hk 76 - Ø 76mm/2 1/2", a 75mm/3", lengte 194mm
De Bauer BAUER Beker S78 Met Slangaansluiting HK 76 is een hoogwaardige slangkoppeling die perfect past bij het Bauer Original systeem. Gemaakt van duurzaam staal en vuurverzinkt voor langdurige prestaties. Met een diameter van 76 mm (2 1/2") en een lengte van 194 mm, is deze koppeling geschikt voor slangen met een diameter van 80-85 mm. De Bauer Beker S78 is ontworpen voor een naadloze en lekvrije verbinding, ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. Upgrade nu naar deze betrouwbare slangkoppeling voor optimale prestaties in uw systeem.
Meer informatie
| Mark | Bauer |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 76 / 2 1/2" |
| A (mm/inch) | 75 / 3" |
| B (mm) | 155 |
| Lengte (mm) | 194 |
| Voor slangklem Ø (mm) | 80 - 85 |
| Passend voor | Systeem Bauer |
| Materiaal / oppervlakte | Stahl / feuerverzinkt |
| Slangtule (mm/duim) | 75 / 3" |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 33,83
Excl. BTW:
€ 27,06
€ 28,75
Excl. BTW:
€ 23,00
Excl. BTW:
