
calcActive())">
€ 1.589,88
Excl. BTW:
€ 1.313,95
€ 1.351,40
Excl. BTW:
€ 1.116,86
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40012667
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (230 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Groothoekaftakas enkelzijdig 1190mm - 23017
Calificación HP @ 540RPM: 62HP, Serie: , AB6-80°/A6-80°
Meer informatie
| Longitud (mm) | 1190 |
|---|---|
| Mark | Sparex |
| Tipo | Groothoekaftakas enkelzijdig |
| Longitud mm. | 32 x 76mm |
| Serie (italiano) | AB6/A6 |
| perfil del tubo | Triangle |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión del tractor | 1 3/8 x 6 Spline 80° Wide Angle |
| Conexión B | 80° Groothoek |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión de la máquina | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Conexión A | Snelsluiting |
| Eenheid | Per stuk |
| Artikelnummer | S.23017 |
| Binnenbuis | A6 |
| Buitenbuis | AB6 |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 55 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 50 tot 100 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.589,88
Excl. BTW:
€ 1.313,95
€ 1.351,40
Excl. BTW:
€ 1.116,86
Excl. BTW:
