
calcActive())">
€ 340,49
Excl. BTW:
€ 281,40
€ 289,42
Excl. BTW:
€ 239,19
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40013792
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Weasler A4 - 1010mm - 1 3/8 inch x 6
Calificación HP @ 540RPM: 36HP, Serie: AB4/A4.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Longitud (mm) | 1010 |
| Serie (italiano) | AB4/A4 |
| Conexión B | Snelsluiting |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión A | Snelsluiting |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| perfil del tubo | Triangle |
| Longitud mm. | 27 x 74.5 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 36 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 340,49
Excl. BTW:
€ 281,40
€ 289,42
Excl. BTW:
€ 239,19
Excl. BTW:
