
calcActive())">
€ 1.522,35
Excl. BTW:
€ 1.258,14
€ 1.294,00
Excl. BTW:
€ 1.069,42
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40018382
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (230 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Weasler WWZ2300 1010mm
Calificación HP @ 540RPM: 36HP, Serie: AW21/W2380,
Meer informatie
| Longitud (mm) | 1010 |
|---|---|
| Mark | Weasler |
| Tipo | Groothoekaftakas dubbelzijdig |
| Longitud mm. | 27 x 91 & 24 x 75 mm |
| Series (alemán) | WWZ2380 |
| perfil del tubo | Lemon |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión B | 80° Groothoek |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión A | 80º Groothoek |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | OvGa |
| Buitenbuis | 1G |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 36 |
| Bescherming | AW21 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.522,35
Excl. BTW:
€ 1.258,14
€ 1.294,00
Excl. BTW:
€ 1.069,42
Excl. BTW:
