EMAK Bougies (U16FSR-UB)
Número de artículo
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / EMAK Bougies (U16FSR-UB)
De EMAK Bougies (U16FSR-UB) zijn van topkwaliteit en zorgen voor een optimale prestatie van jouw motor. Met een sleutelmaat van 16 mm en een draadlengte van 12,7 mm passen ze perfect in diverse motoren. Deze bougies zijn resistor ontstoord en hebben een draaimoment van maximaal 12 Nm. De bougies zijn voorzien van 1-massa elektrode en zijn geschikt voor verschillende merken zoals Bosch (U4A, U5AC), Champion (Z9Y), NGK (CR5HS, CR5HSA, CR5HSB), Denso (U16FSR-UB) en Oregon (77-199). Met een inhoud van 10 stuks ben je voorlopig voorzien van hoogwaardige bougies. Upgrade nu jouw motor met deze nikkel bougies en ervaar het verschil!