
calcActive())">
48,38 €
HT:
40,32 €
41,12 €
HT:
34,27 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50027389
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Perrot v-deel 6” met slangtule 6” - staal / thermisch verzinkt - Ø 159mm / 6"
De Perrot V-deel 6” met Slangtule 6” is een essentieel onderdeel voor het efficiënt koppelen van slangen in het Perrot systeem. Gemaakt van hoogwaardig staal en thermisch verzinkt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een diameter van 159 mm (6") en een lengte van 245 mm, past dit V-deel perfect bij slangen van 152 mm (6"). De ideale keuze voor mestverwerking en biogastechniek. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd voor naadloze verbindingen in uw systeem.
Caractéristiques
| Marque | Perrot |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 159 / 6" |
| A (mm/inch) | 152 / 6" |
| B (mm) | 211 |
| Lengte (mm) | 245 |
| Passend voor | Systeem Perrot |
| Materiaal / oppervlakte | Staal / thermisch verzinkt |
| Slangtule (mm/duim) | 152 / 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
48,38 €
HT:
40,32 €
41,12 €
HT:
34,27 €
HT:
