
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50027432
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Perrot m-deel met slangtule - Ø216mm / 8"
De Perrot M-deel met slangtule is een essentieel onderdeel voor het systeem Perrot. Gemaakt van duurzaam staal en voorzien van een hoogwaardige feuerverzinkt afwerking, garandeert dit product een lange levensduur en optimale prestaties. Met een diameter van 216 mm (8") en een lengte van 327 mm, past deze slangtule perfect bij uw mestverwerkingssysteem. De 200 mm (8") slangtule zorgt voor een naadloze verbinding en wordt geleverd met een rubberen ring voor een waterdichte afdichting. Vertrouw op de kwaliteit en betrouwbaarheid van de Perrot M-deel met slangtule voor een efficiënte en probleemloze werking van uw systeem.
Caractéristiques
| Marque | Perrot |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 216 / 8" |
| A (mm/inch) | 200 / 8" |
| B (mm) | 287 |
| Lengte (mm) | 327 |
| Passend voor | Systeem Perrot |
| Materiaal / oppervlakte | Stahl / feuerverzinkt |
| Slangtule (mm/duim) | 200 / 8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
