
calcActive())">
1 437,02 €
HT:
1 197,52 €
1 221,47 €
HT:
1 017,89 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50031873
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (233 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Rovatti kreiselpumpe t0-50 1:7,77 - max. opbrengst: 33 m³/h
De Rovatti Kreiselpumpe T0-50 1:7,77 is een krachtige centrifugaalpomp die ideaal is voor diverse toepassingen in de beregeningstechniek. Met een maximale opbrengst van 33 m³/h en een opvoerhoogte van 50 meter, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De uitvoering van de pomp omvat een DNa van 2" GAS en een DNm van 2" GAS, met een ingaande as van 1 3/8" Z6. Met een compacte afmeting van 384 mm en een binnendraad van 2", is deze pomp efficiënt en betrouwbaar. Kies voor de Rovatti Kreiselpumpe T0-50 1:7,77 voor optimale prestaties in uw beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Rovatti |
|---|---|
| Uitvoering | DNa: 2" GAS DNm: 2" GAS |
| A (mm) | 384 |
| K (inch) | 1 3/8" |
| Max. opbrengst (m³/h) | 33 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 50 |
| Ingaande as | 1 3/8" Z6 |
| Binnendraad (inch) | 2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 437,02 €
HT:
1 197,52 €
1 221,47 €
HT:
1 017,89 €
HT:
