
calcActive())">
17,84 €
HT:
14,87 €
15,17 €
HT:
12,64 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032342
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mini-kogelkraan 2-weg, messing, verchroomd, 1/4" aansluiting
Op zoek naar een betrouwbare oplossing voor het regelen van de waterstroom in uw beregeningssysteem? Ontdek onze Mini-kogelkraan, een 2-weg ventiel met binnendraad 1/4" naar buitendraad 1/4" aansluiting. Vervaardigd uit hoogwaardig messing en verchroomd voor duurzaamheid en een strakke uitstraling. Met een maximale werkdruk van 10 bar is dit ventiel perfect voor nauwkeurige controle. Met een compacte bouwlengte van 40 mm en 1/4" aansluiting, past deze kraan gemakkelijk in elk beregeningssysteem. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd voor een soepele werking. Maak uw beregeningssysteem compleet met deze Mini-kogelkraan!
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/4" → buitendraad 1/4" |
| Matériel | Messing / verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 1/4" |
| Aansluiting BSP | 1/4" |
| Bouwlengte (mm) | 40 |
| Aansluiting (inch) | 1/4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
17,84 €
HT:
14,87 €
15,17 €
HT:
12,64 €
HT:
