
calcActive())">
18,83 €
HT:
15,69 €
16,01 €
HT:
13,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032343
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mini-kogelkraan 2-weg, messing verchroomd, max. werkdruk 10 bar
Ontdek de perfecte oplossing voor het regelen van waterstromen met deze hoogwaardige Mini-kogelkraan. Dit 2-weg ventiel, vervaardigd uit messing en verchroomd voor duurzaamheid, biedt een maximale werkdruk van 10 bar. Met een binnendraad naar buitendraad aansluiting van 3/8", is dit ventiel ideaal voor nauwkeurige controle. Met een compacte bouwlengte van 40 mm en een 3/8" aansluiting, is dit de perfecte keuze voor diverse toepassingen in de beregeningstechniek. Betrouwbaar en efficiënt, deze Mini-kogelkraan zorgt voor probleemloze waterregeling.
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 3/8" → buitendraad 3/8" |
| Matériel | Messing verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 3/8" |
| Aansluiting BSP | 3/8" |
| Bouwlengte (mm) | 40 |
| Aansluiting (inch) | 3/8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
18,83 €
HT:
15,69 €
16,01 €
HT:
13,34 €
HT:
