
calcActive())">
28,75 €
HT:
23,96 €
24,44 €
HT:
20,37 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032344
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mini-kogelkraan 2-weg, binnendraad 1/2" / buitendraad 1/2"
Ontdek de veelzijdigheid van de Mini-kogelkraan, een betrouwbare 2-weg ventiel voor diverse toepassingen. Gemaakt van hoogwaardig messing en verchroomd voor duurzaamheid. Met een maximale werkdruk van 10 bar is dit ventiel perfect voor nauwkeurige controle. De binnendraad 1/2" en buitendraad 1/2" aansluiting maken installatie eenvoudig. Met een compacte bouwlengte van 45 mm past deze kraan gemakkelijk in elke ruimte. Ontdek de precisie en kwaliteit van deze Mini-kogelkraan voor al je beregeningsbehoeften.
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/2" / buitendraad 1/2" |
| Matériel | Messing verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 1/2" |
| Aansluiting BSP | 1/2" |
| Bouwlengte (mm) | 45 |
| Aansluiting (inch) | 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
28,75 €
HT:
23,96 €
24,44 €
HT:
20,37 €
HT:
