
calcActive())">
30,73 €
HT:
25,61 €
26,12 €
HT:
21,77 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032345
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mini-kogelkraan 2-weg, messing, 3/4", max. 10 bar
Op zoek naar een betrouwbare oplossing voor het regelen van waterstromen? Ontdek onze hoogwaardige Mini-kogelkraan. Dit 2-weg ventiel met binnendraad 3/4" naar buitendraad 3/4" aansluiting biedt maximale werkdruk van 10 bar. Vervaardigd uit messing en verchroomd voor duurzaamheid. Met een bouwlengte van 54 mm en 3/4" aansluiting, is dit de perfecte keuze voor nauwkeurige controle over waterstromen. Ideaal voor gebruik in beregeningssystemen. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd!
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 3/4" → buitendraad 3/4" |
| Matériel | Messing / verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 3/4" |
| Aansluiting BSP | 3/4" |
| Bouwlengte (mm) | 54 |
| Aansluiting (inch) | 3/4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
30,73 €
HT:
25,61 €
26,12 €
HT:
21,77 €
HT:
