
calcActive())">
17,84 €
HT:
14,87 €
15,17 €
HT:
12,64 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032346
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mini-kogelkraan 2-weg, messing / verchroomd, max. werkdruk 10 bar
Ontdek de perfecte oplossing voor het regelen van waterstromen met deze hoogwaardige mini-kogelkraan. Dit 2-weg ventiel, gemaakt van messing en verchroomd voor duurzaamheid, is ideaal voor diverse toepassingen. Met een max. werkdruk van 10 bar en een compacte bouwlengte van 43 mm, biedt deze kraan precisie en betrouwbaarheid. De binnendraad 1/8" naar buitendraad 1/8" aansluiting maakt installatie eenvoudig. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met deze mini-kogelkraan voor al uw beregeningstechniek behoeften.
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/8" → buitendraad 1/8" |
| Matériel | Messing / verchroomd |
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Aansluiting | 1/8" |
| Aansluiting BSP | 1/8" |
| Bouwlengte (mm) | 43 |
| Aansluiting (inch) | 1/8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
17,84 €
HT:
14,87 €
15,17 €
HT:
12,64 €
HT:
